לאתר המלא

התארגנות לחתונה

מחפשת מקום אינטימי יפייפה ונעים להתארגן לחתונה ?
לילות בראשית הוא בדיוק המקום שאת מחפשת !
במרכז הארץ, 15 דק בלבד מתל אביב, ו5 דק' מנס ציונה, ראשון לציון רחובות ויבנה מסתתר לו מתחם קסום !
בגלל מיקומו המרכזי, הנמצא סמוך למספר רב של אולמות וגני אירועים ביניהם; הנחלה, האחוזה בית חנן, האלה, פברז'ה, ויה, גאיה, גן הורדים, מעגלים ועוד. החלטנו להתמקד באירוח חתן כלה רומנטי ומפנק במיוחד.
האירוח מתחיל בבוקר, כאשר הכלה מגיעה להתארגן לחתונה כאן המתחם, הכלה יכולה להגיע להתארגן לחתונה יחד עם כל המלוות שלה וצוות ההתארגנות. המתחם גדול ונוח להתארגנות לחתונה. יש בו הרבה מקום לקבל את כולם, התאורה מתאימה בדיוק להתארגנות לחתונה (איפור שיער ועוד). לאחר שתסיימי להתארגן לחתונה , תוכלו את והחתן לחטוף כאן עוד כמה תמונות מדהימות במתחם, המצטלם נהדר עם השמלה הלבנה.
התארגנות לחתונה בצימר הינו טרנד יחסית חדש, והוא מהווה פתרון מושלם לכלות המתחתנות דרומית לתל אביב, ולא רוצות לקחת את הסיכון של להיתקע בפקקים בדרך לחתונה.
לילות בראשית הינו צימר להתארגנות לחתונה עם אירוח ברמה בין הגבוהות בארץ. רותי, בעלת ומאחרת המתחם דוגאת תמיד לכך שהכלה תקבל כל מה שתצטרך על מנת להעביר את היום ברוגע ובשלווה.
יום החתונה הינו היום הלחוץ ביותר בחייה של האישה, ולכן לבוא להתארגן בצימר לחתונה הינו פתרון מדהים בכדי להשאר רגועה ושלווה.
האווירה בלילות בראשית לא ניתנת לתאר, ומבינים את ה"וייב" של המתחם רק כאשר דורכים כאן. השילוב של האוויר הנקי של המושב הציפורים המצייצות והחצר המטופחת והפורחת גורמת לך כמעט לשכוח שאת נמצאת בצומת מרכזית בארץ. שילוב של פרטיות מופלאה ומיקום מרכזי ונוח ליום ההתארגנות לחתונה.
להבדיל מסלון לכות, או מלון התארגנות, היחס בלילות בראשית הינו אישי מאד. במתחם רק 2 צימרים, ובדרך כלל תהיי המתארחת היחידה במתחם. כך שיהיה לך את כל השקט והפרטיות שאת צריכה בשביל להתאגן לחתונה. סוויטת הכלולות שלנו מעוצבת במיוחד להתארגנות לכלה, בסוויטה תאורה מעולה, כל הסוויטה מעוצבת בלבן כך שמצטלמת גם יפה מאד יחד עם הכלה. בסוויטה כורסאת מסאז' מדהימה ומפנקת, בה יוכלו המלוות לשבת ולחכות לתורן בנעימות.
המתחם מכבד בעלי חיים, כך שאם תרצי לבוא להתארגן עם הכלבים שלך, זה אפשרי ואפילו נשמח מאד אם הם יתחברו לכלבים החמודים שלנו.
כמובן, שלילות בראשית גם מתאים להתארגנות לחתן לחתונה, ולא רק לכלה.
לאחר שסיימתם להתארגן לחתונה, ויצאתם לאירוע, אנו נארגן לכם מחדש את הסוויטה, כך שכשתחזרו מהאירוע שפוכים ומרוצים הדבר היחיד שתצטרכו לעשות זה לפתוח את הבקבוק יין ולהנכס להתפנק בג'קוזי הפרטי שלכם, ולאחר מכן לישון שינה מתוקה ואוהבת.
למחרת בבוקר רותי תעיר אותכם עם ארוחת בוקר כפרית עשירה , ניתן בהזמנה מראש גם לבקש ארוחת בוקר טבעונית .
התארגנות לחתונה הינו נושא חשוב מאד ולא כדאי להתפשר על מקום ההתארגנות. חשוב שיהיה מקום התארגנות עם הרבה אור , אווירה רגועה ונעימה , ומיקום טוב.
לילות בראשית מזמין אותך להתארגן לחתונה בצימר מפנק במיוחד. יום התארגנות לחתונה בלתי נשכח